Zabawki stacjonarne i ruchome

Długie lata, długie zimy, tak można by to ująć, jeśli wziąć pod uwagę rozmiar czasowy, w którym ta historia, czy też historie, egzystują na naszych ekranach. Ciągle odnawiane, ciągle świeże i o niesłabnącej popularności, a szczególnie w odniesieniu do najmłodszych.
Z tego też względu sygnowane Transformers zabawki, cieszą się wśród dzieciaków wzięciem. Jest ich dużo i w różnej formie, co niektórych rodziców może irytować, gdyż dzieci ciągle chcą dostawać w prezencie te najnowsze z kolekcji, ale można to również wykorzystać.
Kolekcje, od znaczków, poprzez figurki, po samochody, są zazwyczaj domeną mężczyzn. Tak, jak i chłopców wszyscy Trasformersi, jacy ukazali się na zabawkarskim rynku. Mądry rodzic, zanim kupi kolejną z serii, może obwarować taka możliwość dobrym zachowaniem albo wynikami nauki w szkole, a na całej operacji skorzystają oczywiście wszyscy. Może to także posłużyć i w dalszej części życia dziecka, kiedy zainteresują go już zabawki bardziej zaawansowane, jak samochody na pilota i w tym wypadku jedynie można mieć obawy co do tatusiów.
Mamusie powinny być w takich razach bardzo stanowcze, ponieważ tatusiowie, z racji nigdy niewygasłego zainteresowania takimi gadżetami, ugną się łatwo pod zachcianką potomka, byleby tylko móc samemu czasami się pobawić.
Tak więc drogie panie, jeżeli wasz mąż twierdzi, że będzie pilnował, jak wasze dziecko się bawi samochodzikami, możecie być pewne, że w tym naprawdę uczestniczy.

 

Paulina Nowacka